Spraw swoim bliskim chwilę radości

#BIOMEDICA LUXURY DAY SPA ZIELONA GÓRA-SULECHÓW BON PODARUNKOWY Bon Podarunkowy Vip – jest to idealny pomysł na prezent na każdą okazję.

To Ty decydujesz ile przyjemności ufundujesz bliskiej Ci osobie, przeznaczając dowolną kwotę na zabiegi w naszym Day SPA. Rodzaje zabiegów dobierane są najczęściej indywidualnie przez kosmetologa z osobą obdarowaną Bonem, według jej gustów i potrzeb.
Zrobimy wszystko, by były to niezapomniane chwile relaksu, przenosząc Tą osobę w Świat bajecznych i orientalnych zabiegów!

Spraw swoim bliskim zdrowe stopy

#podologiczny BON PODARUNKOWY Bon Podarunkowy do gabinetu podologicznego – to idealny pomysł na prezent dla każdej osoby na której zdrowiu Ci zależy.

Wielokrotnie w gabinecie podologicznym słyszym zachwyt obdarowanej osoby, nad sposobem wyrażenia troski o jej osobę. Doceniając w ten sposób wiele lat troski o własną osobę nie możemy podarować nic bardziej cennego niż zdrowie i profesjonlaną opiekę. Każda mama czy babcia nauczona przeznaczać każdy grosz na najbliższych całe życie odkładała troskę o własne zdrowie i komfort na dalszy czas. Teraz nadszedł czas, aby się o nich zatroszczyć. Zatem, czy znasz kogoś kto może mieć problemy ze stopami? Jeśli tak - Podologiczny bon podarunkowy będzie dla tej osoby doskonałym upominkiem.