Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00
Weekendy - tylko zapisy

Idealne ciało w każdym wieku.

ENdDERMOLOGIA

Skuteczna walka z cellulitem

Autorska metoda walki z niechcianymi centymetrami!

Sposób na figurę o jakiej marzysz!

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne i komfortowea redukcja cellulitu tak widoczna. Jest to nasz - autorski zabieg wyszczuplający - będący efektem 10 lat pracy z osobami cierpiącymi z powodu nadmiernej ilości "centymetrów".

Endermologia wyszczuplanie Zielona Góra ENdDERMOLOGIA

Autorska metoda walki z cellulitem

ENdDERMOLOGIA

Innowacyjne opracowane przez pracowników Biomedica Day SPA połączenie kilku metod wyszczuplania i modelowania sylwetki gwarantujące doskonałe efekty.
Nazwa zabiegu nie jest przypadkowa, łączy bowiem w sobie kilka słów i dokładnie określa to czego oczekują nasi klienci.
Doskonałe efekty w czsie błogiego relaksu
ENd - (ang. koniec) Koniec z problematycznymi lokalnymi otłuszczeniami opornymi na dietę i gimnastykę dzięki zastosowaniu masażu ENdodremicznego wg. autorkich - unikatowych technik masażu
Dermo - (gr. derma - skóra) - Poprawa wyglądu skóry niezależnie od części ciała widoczne już po 1 zabiegu.
Logia - (gr. logos - filozofia) - Filozofia relaksu i odprężenia zaczerpnięta z ksiąg dalekiego wschodu sprawia, iż zabieg choć bardzo intensywny staje się niesamowicie przyjemny i odprężający

Pakiety promocyjne!
89 zł / zabieg

ENdDERMOLOGIA - Najskuteczniejsze wyszczuplanie

Uwaga!
Promocja ograniczona czasowo i ilościowo!
10 zabiegów za 890 zł! Pakiety promocyjne obowiązują przy jednorazowym zakupie pakietu 10 zabiegów ENdDERMOLOGII. Promocja trwa do wyczerpania limitu pakietów promocyjnych. Pakiety nie posiadają terminu ważności!

Endermologia Sulechów
Pozbądź się cellulitu!

Metoda endodermiczna polega na wykonaniu masażu całego ciała, bądź jego segmentów specjalną głowicą dobraną w zależności od zabiegu. Masowany obszar ciała jest zasysany przez podciśnienie wytwarzane w komorze.

Do zabiegów wykorzystywane jest podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnych częstotliwościach i natężeniu. Masaż endodermiczny pomaga efektywnie pozbyć się cellulitu - kosmetycznego, przewlekłego,

niezapalnego defektu skórnego, zwanego również lipdystrofią. Polega ona na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej, które może powstawać na wielu podłożach: hormonalnym, środowiskowym, emocjonalnym, oraz współtowarzyszyć innym chorobom. Cellulit może dotknąć zarówno osoby otyłe jak i szczupłe.

Masaż endodermiczny przeznaczony jest do wykonywania zabiegów:

 • CELLULITING - wyszczuplających i redukujących cellulit.
  Głowica wyposażona jest w dwie ruchome rolki, kręcące się w przeciwnym kierunku, wytwarzane jest podciśnienie pulsacyjne, dzięki czemu fałd skórny jest łapny i rozmasowywany.
 • FIRMING - ujędrniających zwiotczałą skórę i mięśnie.
  Rolki kręcą się w przeciwnych kierunkach, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne
 • WELLNESS - poprawiających kondycję fizyczną mięśni.
  Rolki kręcą się w przeciwnym kierunku, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne, zasysając fałd skóry. Daje to efekt masażu wibracyjnego, powodując równomierne rozprzestrzenianie się płynu międzytkankowego, wpływa uspokajająco na OUN, rozluźnia mięśnie, stymuluje głęboki partie skóry oraz mięśnie.
 • RELAXING - relaksacyjnych dla zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym.
  Głowica wytwarza podciśnienie a rolki kręcą się w zgodnym kierunku, ciągnąc za sobą fałd skóry, masując go.
 • ESTHETICAL - drenażu limfatycznego.
  W zależności od wyboru, głowica wytwarza podciśnienie lub podciśnienie pulsacyjne. Głowica posiada szczypczyki, które chwytają fałd skóry ugniatając go i przepychając chłonkę.

96% osób, które nas odwiedziło doceniło naszą najwyższą jakość usług, wystawiając nam opinie na poziomie 4,9 / 5 *

Ciągły rozwój osobisty i dążenie do perfekcji pozwoliło nam zdobyć zaufanie ponad 20 000 klientów. Przez przeszło 10 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zabiegów począwszy od podstawowych takich jak manicure kończywszy na inwazyjnej medycynie estetycznej - zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta.

* Dane z Facebook.com z dnia 19.08.2019 r.

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

TOP