Doceniony pracownik to bardziej wydajny pracownik

oferta dla firm Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych kleintów stworzyliśmy specjalną ofertę dla firm. Dawno temu straciła ważność teza iż pracownik jest bo po prostu musiał być. W dziejszych czasach o pracownika trzeba dbać i nie chodzi tu tylko o szkolenia podnoszące jego kwalifikację ale również o daleko idące kwestie gwarantujące pracownikowi poczucie bezpieczeństwa i przynależności do zespołu. Badania naukowe wykazały, że pracownik identyfikujący się z firmą jest zdolny nie tylko do bardziej efektywnej pracy ale również do wielu poświęceń i bardziej wytężonej pracy w imię wspólnego dobra jakim jest niewątpliwie Państwa firma.

Na Państwa pracowników czekają 4 profesjonalne przygotowane gabinety oraz strefa wellness, w której będą mogli się zrelaksować przy lapmce szampana lub racząc się wyjątkowo smaczną kawą.

pakiety dla firm Finanse

Specjalnie dla pracodawców w naszym Instytucie Day SPA czekają specjalne pakiety rabatowe gwarantujące pełną satysfakcję. Na wszystkie wykonane zabiegi otrzymują Państwo fakturę Vat, dzięki czemu można dodatkowo wliczyć te usługi w koszty działalności firmy.

Pokazy i prezentacje

spotkanie pracowników Doskonałe miejsce na zaprezentowqanie Państwa produktów

Day SPA to nie tylko relaks, ale również intymna atmosfera i spokój. Dlatego idealnie nadaje się na kameralne spotkania z klientami, podczas których będzie można zaprezentować produkty i uraczyć swoich gości niezwykłą atmosferą dalekiego wschodu.

Organizujemy wieczorki integracyjne oraz wieczorne spotkania pokazowe.

ZAPRASZAMY
Osoba kontaktowa:
Piotr Dopierała
Doradca klienta biznesowego
+48 503 383 345
office.globalcosmetics@gmail.com