Są minibaseny i jest Jacuzzi® - spróbuj i poczój różnicę


Pozwól sobie na chwilę relaksu w oryginalnym Jacuzzi®


#jacuzzi zielona Góra Po ciężkim dniu pracy nie ma nic bardziej komfotowego i wygodnego jak seans w oryginalnym Jacuzzi®. Z dala od presji, natłoku obowiązków i stresów dnia codziennego możesz w warunkach upojnego relaksu spędzić czas z bliskimi Ci osobami. Spędzenie tego czasu z rodziną, znajomymi, a może po prostu tylko we dwoje pomoże docenić wszystkie te małe rzeczy, które są na prawdę ważne, a które tak łatwo unikają nam w codziennej rutynie.

Dla zdrowia i urody

#jacuzzi zielona Góra W intymnej atmosferze, przy blasku świec pod "gwieździstym niebem" ekskluzywne dysze o opatentowanym kształcie i rozmieszczeniu rozmasują obolałe mięśnie i bolące stawy. Twoje ciało i umysł będą mogły odpocząć po trudach ciężkiego dnia. 3 natężenia masażu pozwolą optymalnie dopasować siłę nacisku wody i powietrza na każdą obolałą partię Twojego ciała poprawiając krążenie krwi w całym organizmie.

Opatentowane technologie

#jacuzzi zielona Góra Hydromasaż w Jacuzzi® jest bardzo elastyczny i unikalny ponieważ każda z 36 dysz umożliwia zmianę nie tylko natężenia siły masażu ale i kierunku, aby optymalnie dopasować masaż do Twoich potrzeb.

Higiena i bezpieczeństwo Jacuzzi®

#jacuzzi zielona Góra Sulechow Tylko oryginalne Jacuzzi® może pochwalić się aż 4 jednoczesnymi systemami oczyszczania wody. Chemiczna, poprzez filtr kadridżowy, filtr piaskowy oraz opatentowaną technologią dezynfekcji UV ClearRay ™. Dzięki temu mamy pewność że woda w naszym Jacuzzi® jest nie tylko czysta, ale i bezpieczna dla odwiedzających nas klientów. Woda jest ponadto na bieżąco badana chemicznie i bakteriologicznie oraz wymieniama ponad 50 razy częściej niż na basenach publicznych i basenach SPA w takich obiektach.

Wyjątkowe doznania i perfekcyjny relaks

#jacuzzi zielona Góra 1.Wejdź do wanny i ciesz się chwilą błogiego odpoczynku pozwól by kojąca ciepła woda z wodospadu delikatnie płynęła po karku i plecach. Aktywując pompę obiegową rozpoczniesz łagodny masaż niższej partii pleców oraz stóp.

#jacuzzi zielona Góra 2. Przesiądź się na lewo. Teraz siedzą zupełnie zanurzonym w wodzie rozpocznij pierwszy etap hydromasażu. To siedzisko łagodnie masuje plecy, koncentrując się na środkowej ich części. Stanowi przygotowanie organizmu do masażu głównego wstępnie rozmasowywując mięśnie poprawiają jednocześnie krążenie krwi.

#jacuzzi zielona Góra 3. Przesuń się lekko w prawo. Na tym siedzisku masaż jest już bardzo intensywny. Dysze są silniejsze, a strumień wody i powietrza wręcz unosi Cię nad oparciem. Takie natężenie skutecznie niweluje napięcie większych partii mięśni. Masowana jest cała powierzchnia pleców oraz ramiona i bark.

#jacuzzi zielona Góra 4. Aby poczuć pełną moc masażu przesiądź się w drugi narożnik. Dysze na tym siedzisku są mniejsze, a co za tym idzie ciśnienie jest jeszcze wyższe a strumień wody dokładnie trafia w najbardziej obolałe miejsca na całej powierzchni pleców powodując ich rozluźnienie.

#jacuzzi zielona Góra 5. Po tak intensywnym masażu Twój organizm wymaga ponownie nieco słabszego masażu. W tym celu należy przesunąć się w prawo, aby strumień wody uwolnił Cię od stresu stymulując i rozluźniając do końca mięśnie w okolicy krzyża.

#jacuzzi zielona Góra 6. Na koniec strefa relaksu i wyciszenia. Leżanka posiada 16 dysz o różnych rozmiarach i kształtach. Dobrane zostały w taki sposób, aby optymalnie wpłynąć na stan błogiego relaksu. Masowane są plecy, kark, lędźwie oraz całe nogi. Dodatkowo 2 duże dysze ponownie masują stopy i kostki, które tak często są obolałe po całym dniu pracy.