Niezawodne zabiegi gwarantujące spektakularne efekty

Oferujemy bogaty wachlarz zabiegów, wykonywanych z użyciem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń najbardziej znanych światowych producentów.

Alma Laser czyli "... Powrót do przeszłości."

laserowe usuwanie owłosienia Zielona Góra Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii laserowych.
Laser Alma oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Efektem zabiegu jest zamknięcie zmian naczyniowych, redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry oraz usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, przy każdym rodzaju owłosienia i każdej karnacji. Lasery Alma znajdują się obecnie w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie.

laser frakcyjny CO2

Wskazania:


 • usuwanie owłosienia
 • usuwanie zmian naczyniowych
 • usuwanie zmian pigmentacyjnych
 • napinanie skóry
 • ujędrnianie skóry
 • zagęszczanie struktury skóry

Maximus TriLipo™ jedyna technologia działająca na skórę, tłuszcz i mięśnie

Maximus TriLipo Zielona Góra Maximus TriLipo™ firmy Pollogen® to opatentowana technologia opracowana na potrzeby specjalistów chcących sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Dzięki zastosowaniu dwóch niezwykle skutecznych i doskonale uzupełniających się technologii ujędrnianie i wyszczuplanie sylwetki stało się jeszcze bardziej efektywne. Połączenie trój polarnej fali radiowej (TriLipo RF) z innowacyjną dynamiczną stymulacją mięśni (TriLipo DMA) gwarantuje efekty już po jednym zabiegu. Obie technologie pracują jednocześnie w jednej głowicy dzięki czemu uzyskujemy widoczny efekt redukcji tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry oraz drenaż limfatyczny.
Maximus TriLipo™ - skuteczne wyszczuplanie i ujędnianie juz po 1 zabiegu
Obszary działania:
Maximus firmy Pollogen® posiada trzy głowice o różnych rozmiarach – mała, średnia i duża. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość wykonanania na każdej części ciała i twarzy efektywny i efektowny zabieg poprawiający jednocześnie jędrność skóry jak i niwelujący niepożądane defekty. wyszczuplanie #maximus Zielona Góra

Kriolipoliza - piękna i smukła sylwetka bez wysiłku i diety

#kriolipoliza zielona Góra Zabieg umożliwiający skuteczne nieinwazyjne konturowanie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury.
Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek. Wynikiem tego procesu jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej.

Laser frakcyjny CO2 czyli "... Powrót do przeszłości."

#laser frakcyjny zielona góra Dzięki zastosowaniu nowoczesnej unikatowej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych dostępnych technologii. Poprzez kontrolowane, doskonałe i precyzyjne miejscowe oparzenie skóry, stymuluje się odbudowę kolagenu. W efekcie uzyskujemy przebudowę skóry. Stare komórki zostają zastąpione nowymi. Skóra staje się wyraźnie odświeżona, ujędrniona i naciągnięta. Znikają przebarwienia, drobne blizny i nierówności.
Stanowi jedno z najbardziej efektywnych urządzeń laserowych sosowanych w medycynie estetycznej, oferując szeroki bardzo zakres zastosowań.

ENdDERMOLOGIA - najskuteczniejsze wyszczuplanie

#endermologia zielona góra - najskuteczniejsze wyszczuplanie ENdDERMOLOGIA - Innowacyjne opracowane przez pracowników Instytutu Day SPA połączenie kilku metod wyszczuplania i modelowania sylwetki gwarantujące doskonałe efekty.
Nazwa zabiegu nie jest przypadkowa, łączy bowiem w sobie kilka słów i dokładnie określa to czego oczekują nasi klienci. Doskonałe efekty w czasie błogiego relaksu

E- light - natychmiastowy efekt na zawsze

fotoepilacja #IPL zielona góra "Zdecydowanie najefektowniejsza technologia stosowana obecnie w kosmetyce. Stosowanie głowic IPL wyposażonych w system RF (prąd o częstotliwości fal radiowych) daje możliwość obniżenia mocy światła przy jednoczesnym wzroście efektywności zabiegów”.
Nowoczesna Medycyna Estetyczna: lipiec - sierpień 2010

Głowne zastosownia technologii E-light:

 • Bezbolesne, trwałe usuwanie owłosienia( Fotoepilacja)
 • Zamykanie naczynek
 • Usuwanie rumienia
 • Leczenie trądzika
 • Usuwanie zmian pigmentacyjnych
 • Fotoodmładzanie