Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00
Weekendy - tylko zapisy

Selktywne wymrażanie komórek tłuszczowych

Kriolipoliza

100% bezbieczeństwa 100% skuteczności

Gwarantowane efekty i promocyjne pakiety!

Kriolipoliza realna alternatywa dla liposukcji

Gdy zawodzą drakońskie diety, a ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanego rezultatu a widmo liposukjcji Cię przeraża - jest dla Ciebie ratunek. Kriolipoliza jest 100% skuteczną metodą selektywnego usuwania komórek tłuszczowych z miejsc opornych na dietę i ćwiczenia.

100% bezpieczna |100% skuteczna | już od 150 zł / zabieg

Kriolipoliza odchudzanie Zielona Góra Kriolipoliza

Piękna i smukła sylwetka bez wysiłku i diety

Kriolipoliza

Zabieg umożliwiający skuteczne nieinwazyjne konturowanie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury.
Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek. Wynikiem tego procesu jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej.

Trochę historii…

Technika kriolipolizy została odkryta przez dermatologów: dr. med. Dietera Mansteina oraz dr. med. R. Roxa Andersona z Centrum Fotomedycyny Wellmana przy szpitalu ogólnym Massachusetts, Boston, MA, będącym placówką dydaktyczną Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Ich zespół badawczy udowodnił, że w kontrolowanych warunkach podskórne komórki tłuszczowe są naturalnie bardziej wrażliwe na działanie niskiej temperatury niż tkanki je otaczające (komórki, np. mięśni, kości, nerwów). Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę! Te odkrycie było przełomem i umożliwiło skonstruowanie urządzenia do sekekywnego wymrażania komórek tłuszczowych - Kriolipolizy.

Pakiety promocyjne!
już od 150 zł / zabieg

Kriolipoliza - Najskuteczniejsze usuwanie tkanki tłuszczowej

Uwaga!
Promocja ograniczona czasowo i ilościowo!
Wykup 2 zabiegi Kriolipolizy a otrzymasz 2 dodatkowe GRATIS! Pakiety promocyjne obowiązują przy jednorazowym zakupie 2 zabiegów Kriolipolizy (na tę samą głowicę). Promocja trwa do wyczerpania limitu pakietów promocyjnych. Pakiety nie posiadają terminu ważności!

Endermologia Sulechów
Pozbądź się cellulitu!

Metoda endodermiczna polega na wykonaniu masażu całego ciała, bądź jego segmentów specjalną głowicą dobraną w zależności od zabiegu. Masowany obszar ciała jest zasysany przez podciśnienie wytwarzane w komorze.

Do zabiegów wykorzystywane jest podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnych częstotliwościach i natężeniu. Masaż endodermiczny pomaga efektywnie pozbyć się cellulitu - kosmetycznego, przewlekłego,

niezapalnego defektu skórnego, zwanego również lipdystrofią. Polega ona na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej, które może powstawać na wielu podłożach: hormonalnym, środowiskowym, emocjonalnym, oraz współtowarzyszyć innym chorobom. Cellulit może dotknąć zarówno osoby otyłe jak i szczupłe.

Dla kogo zabieg jest najbardziej wskazany?
- dla osób z miejscowym nagromadzeniem trudnej do zlikwidowania tkanki tłuszczowej poprzez dietę lub ćwiczenia np. na brzuchu, udach, ramionach, pośladkach.
- dla osób z cellulitem włóknistym, czyli najbardziej zaawansowaną jego postacią.
- dla osób nie mających czasu, na regularną aktywność fizyczną
- dla osób mających problem systematyczną dietą
- dla osób chcących poddać się chirurgicznej liposukcji, a obawiających się skutków ubocznych

Cennik zabiegów

 • Mała głowica

  300 zł

  Małe powierzchnie (ramiona, wewnętrzna strona ud)

 • Duża głowica

  400 zł

  Duże powierzchnie (brzuch, uda)

Promocja pakiet 1+1=4

 • Pakiet na małą głowicę

  600 zł

  Wykup 2 zabiegi, a 2 kolejne dostaniesz gratis

 • Pakiet na dużą głowicę

  800 zł

  Wykup 2 zabiegi, a 2 kolejne dostaniesz gratis

Skuteczność

Wiadomo, że ekspozycja na zimno sprawia, że komórki tłuszczowe inicjują proces naturalnej eliminacji, w wyniku którego następuje stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są powoli usuwane w trakcie normalnego procesu metabolicznego organizmu, podobnie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.
Sposób działania i spektakularne efekty jakie są uzyskiwane po zabiegu dają prawo stawiać zabieg kriolipolizy na równi z tradycyjną liposukcją, jednakże jest on nieporównywalnie bezpieczniejszy i przed wszystkim nieinwazyjny. Podcas prób klinicznych prowadzonych w naszym instytucie zaobserwowano ubytek tkanki tłuszczowej u 100% badanych pacjentów. Podczas testów na całym świecie zaobserwowano po jednym zabiegu ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie od 20 - 70 %.

Czy zabieg jest bezpieczny?
Ponad 180 000 zabiegów na całym świecie! Naturalna i nieinwazyjna metoda gwarantująca doskonałe i co najważniejsze trwałe efekty.
Zabieg  jest całkowicie nieinwazyjny, dzięki czemu po zabiegu można natychmiast powrócić do typowych czynności, takich jak praca lub ćwiczenia fizyczne.

odchudzanie kriolipoliza zielona góra

96% osób, które nas odwiedziło doceniło naszą najwyższą jakość usług, wystawiając nam opinie na poziomie 4,9 / 5 *

Ciągły rozwój osobisty i dążenie do perfekcji pozwoliło nam zdobyć zaufanie ponad 20 000 klientów. Przez przeszło 10 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zabiegów począwszy od podstawowych takich jak manicure kończywszy na inwazyjnej medycynie estetycznej - zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta.

* Dane z Facebook.com z dnia 19.08.2019 r.

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

TOP