Kriolipoliza - piękna i smukła sylwetka bez wysiłku i diety

kriolipoliza zielona Góra

Zabieg umożliwiający skuteczne nieinwazyjne konturowanie sylwetki oraz redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury.
Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy (rozpadu komórek tłuszczowych) bez uszkadzania innych tkanek. Wynikiem tego procesu jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej.

Trochę historii…
Technika kriolipolizy została odkryta przez dermatologów: dr. med. Dietera Mansteina oraz dr. med. R. Roxa Andersona z Centrum Fotomedycyny Wellmana przy szpitalu ogólnym Massachusetts, Boston, MA, będącym placówką dydaktyczną Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Ich zespół badawczy udowodnił, że w kontrolowanych warunkach podskórne komórki tłuszczowe są kriolipoliza odchudzanie zielona góra naturalnie bardziej wrażliwe na działanie niskiej temperatury niż tkanki je otaczające (komórki, np. mięśni, kości, nerwów).

Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę!

Te odkrycie było przełomem i umożliwiło skonstruowanie urządzenia do sekekywnego wymrażania komórek tłuszczowych - Kriolipolizy.

Dla kogo zabieg jest najbardziej wskazany?
- dla osób z miejscowym nagromadzeniem trudnej do zlikwidowania tkanki tłuszczowej poprzez dietę lub ćwiczenia np. na brzuchu, udach, ramionach, pośladkach.
- dla osób z cellulitem włóknistym, czyli najbardziej zaawansowaną jego postacią.
- dla osób nie mających czasu, na regularną aktywność fizyczną
- dla osób mających problem systematyczną dietą
- dla osób chcących poddać się chirurgicznej liposukcji, a obawiających się skutków ubocznych

odchudzanie kriolipoliza zielona góra

Czy zabieg jest bezpieczny?
Ponad 180 000 zabiegów na całym świecie! Naturalna i nieinwazyjna metoda gwarantująca doskonałe i co najważniejsze trwałe efekty.
Zabieg  jest całkowicie nieinwazyjny, dzięki czemu po zabiegu można natychmiast powrócić do typowych czynności, takich jak praca lub ćwiczenia fizyczne.

Skuteczność
Wiadomo, że ekspozycja na zimno sprawia, że komórki tłuszczowe inicjują proces naturalnej eliminacji, w wyniku którego następuje stopniowe zmniejszenie grubości warstwy tłuszczowej. Komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są powoli usuwane w trakcie normalnego procesu metabolicznego organizmu, podobnie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.
Sposób działania i spektakularne efekty jakie są uzyskiwane po zabiegu dają prawo stawiać zabieg kriolipolizy na równi z tradycyjną liposukcją, jednakże jest on nieporównywalnie bezpieczniejszy i przed wszystkim nieinwazyjny. Podcas prób klinicznych prowadzonych w naszym instytucie zaobserwowano ubytek tkanki tłuszczowej u 100% badanych pacjentów. Podczas testów na całym świecie zaobserwowano po jednym zabiegu ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie od 20 - 70 %.

Cennik:
- Mała głowica: 300 zł / za zabieg
- Duża głowica: 400 zł / za zabieg

Prmocja -50% na start*
- Mała głowica: 150 zł / za zabieg
- Duża głowica: 200 zł / za zabieg

* Promocja obowiązuje przy zakupie karnetu 4 zabiegów.