Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00
Weekendy - tylko zapisy

Jedyny laser z możliwością zabiegów na oczy

Laser frakcyjny Emerge

Najnowocześniejsze rozwiązania dla gładkiej skóry

Doskonałe efekty bez okresu rekonwalescencji!

Laser frakcyjny Emerge - Idealna cera w każdym wieku

Niesamowicie skuteczne rozwiązanie w rozwiązywanie problemów skór dojrzałych i trądzikowych. Unikalny sposób działania gwarantuje 100% efekty lasera ablacyjnego jednak bez okresu rekonwalescencji.

100% bezpieczeństwa |100% skuteczności

laser frakcyjny Sulechów Palomar Emerge™

zabiegi laserowe bez okresu rekonwalescencji

Emerge™

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR® przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek zaś firma Palomar® jest światowym liderem w tworzeniu technologii laserowych dla medycyny estetycznej.

laser frakcyjny emerge Zielona Góra Laser frakcyjny Emerge™

wykonywane zabiegi

Znajdź ⇒ Zdiagnozuj ⇒ Usuń

  • Odmładzanie skóry
  • Usuwanie zmian pigmentowych
  • Usuwanie wiotkości skóry pod oczami
  • Frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
  • Redukcja zmarszczek
  • Zabiegi przeciw trądzikowe
  • Lifting skóry
  • Redukcja blizn
  • Redukcja rozstępów

laser frakcyjny Sulechów Palomar Emerge™

gwarancja nieskazitelnie pięknej skóry

Zasada działania lasera frakcyjnego

Emerge to laser frakcyjny nieablacyjny, którego działanie powoduje głęboką regenerację skóry. Emerge™ wykonuje resurfacing stosując energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Dzięki takiej technologii zabieg jest niebywale skuteczny, a zarazem bezpieczny zaś jego efektem jest zdrowsza i młodziej wyglądająca skóra.

Laser frakcyjny Emerge™ - Rozstępom powiedz NIE!

Rozstępy to powszechny problem. Są efektem nadmiernego lub zbyt szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem emerge™ skutecznie zredukuje ten problem w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

usuwanie rozstępów Zielona Góra

Usuwanie blizn

Laser frakcyjny Zielona Góra

Blizna na ciele nie pozwala Ci zapomnieć o przykrym przeżyciu? Laser frakcyjny emerge™ przebuduje Twoją skórę, a zniszczoną tkankę zastąpi nową - zdrową. Po kilku zabiegach nie będziesz pamiętać o szpecącym i przywołującym złe wspomnienia śladzie na Twojej skórze.

Skutecznie i szybko na wybrany defekt

Laser frakcyjny Zielona Góra

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Opis zabiegu: Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Zalecenia:
W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie jedynie lekko zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną. Emerge™ firmy PALOMAR® umożliwia nałożenie makijażu już kilka godzin po zabiegu, dzięki czemu praktycznie nie ma okresu rekonwalescencji. Pacjent może normalnie funkcjonować już kilka godzin po zabiegu!

Palomar Emerge

Efekty kuracji laserem

96% osób, które nas odwiedziło doceniło naszą najwyższą jakość usług, wystawiając nam opinie na poziomie 4,9 / 5 *

Ciągły rozwój osobisty i dążenie do perfekcji pozwoliło nam zdobyć zaufanie ponad 20 000 klientów. Przez przeszło 10 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zabiegów począwszy od podstawowych takich jak manicure kończywszy na inwazyjnej medycynie estetycznej - zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta.

* Dane z Facebook.com z dnia 19.08.2019 r.

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

TOP