Godziny otwarcia

PN - PT 9:00 - 21:00
Weekendy - tylko zapisy

Mikropigmentacja skóry głowy

Efekt krótkich włosów

NATYCHMIAST

Pozbądź się problemu raz na zawsze!

Mikropigmentacja - TRYCHOPIGMENTACJA

Wykonywana u kobiet i mężczyzn, u któych pojawił się problem rzadkich włosów lub łysienie. Idealnie nadaje się również do kamuflowania blizn pozabiegowych lub pourazowych. Wykonywany jest przez spejacjalistycznie wyszkoloną osobę na specjalnie stworzonych do tego typu zabiegów pigmanetach medycznych.

100% bezpieczna |100% skuteczna

Mikropigmentacja skóry głowy Zielona Góra Mikropigmentacja skóry głowy

Pigmentacja skóry głowy
pomoc dla osobom dotkniętym przedwczesnym łysieniem.

Założyciele Lubuskiego Centrum Mikropigmentacji Biomedica: Anita Petryszyn-Dopierała - Międzynarodowa Mistrzyni Mikropigmentacji, mgr kosmetolog, artysta plastyk, oraz Piotr Dopierała - absolwent Wyższej Szkoły Medycznej, dzięki wieloletniej współpracy wypracowali najbardziej naturalne realistyczne techniki mikropigmentacji odtwórczej, m.in.: Nano Hair oraz Natural Soft Eyebrows. To 2 najbardziej uznawane techniki w świecie mikropigmentacji.

Jeśli masz problem z przedwczesnym łysieniem, przebyłeś choroby przez które straciłeś włosy, brwi czy rzęsy, posiadasz widoczne blizny, plamy bielacze czy też chcesz zrekonstruować brodawkę piersi po mastektomii - pomóc może mikropigmentacja medyczna i odtwórcza.

pigmentacja głowy Zielona Góra

Mikropigmentacja skóry głowy

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Każdy, kto ma problem z zbyt małą ilością włosów, zbyt rzadkim owłosieniem lub w wyniku nieszcześliwych zdarzeń doznał ubytów owłosienia może z powodzeniem poddać się zabiegowi pigmentacji głowy.

Pigmentacja skóry głowy. Natychmiastowa pomoc w kłopotliwym problemie.

Nasze motto:

„Naszą misją jest niesienie pomocy mężczyznom i kobietom, którzy na co dzień borykają się z problemami związanymi z łysieniem. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z rangi problemu jakim jest utrata włosów, zarówno w aspektach estetycznych jak i psychologicznych stworzyliśmy metodę naturalnej mikropigmentacji skóry głowy - Nano Hair. Efekt zabiegu do złudzenia przypomina naturalne, krótko ostrzyżone włosy. Naszą wiedzę wyniesioną z uczelni wyższych poopieramy wieloletnim doświadczeniem, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naturalne rezultaty, bez ryzyka wystąpienia efektów niepożądanych.”

Jakie problemy są wskazaniem do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy ?

  • Łysienie androgenowe męskie i damskie,
  • Łysienie plackowate częściowe i całkowite,
  • Łysienie bliznowaciejące,
  • Rzadkie włosy po przeszczepie,
  • Naturalnie rzadkie włosy,
  • Przerzedzenie włosów po kuracjach hormonalnych, ciąży, tarczycy, chemioterapii, etc.
  • Blizny na głowie wynikłe w skutek: pooparzeń, przeszczepów włosów, operacji
  • Blizny po wszelkiego rodzaju urazach

Natychmiastowe efekty

Bez okresu rekonwalescencji.

Szeroka gama kolorów

Stowrzone specjalnie do trychopigmentacji medyczne pigmenty.

Pigmenty medyczne

Najbezpieczniejsze pigmenty medyczne klasy CEIIB

Na czym polega zabieg mikropigmentacji?

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy ma na celu stworzenie imitacji naturalnych, krótko ostrzyżonych włosów. Wykonywany jest w 2 – 3 sesjach w odpowiednich odstępach czasowych. Na każdej z sesji wykonywane są mikronakłucia, podczas których wprowadzany jest pod skórę specjalistyczny - medyczny barwnik. Powoduje on pojawianie się kropki do złudzenia przypominającą mieszek włosowy z odrastającym włosem. Technika Nano Hair pozwala na optyczne zagęszczenie włosów lub zakamuflowanie miejsc, w których włosów już nie ma. Dzięki możliwości zastosowania znieczuleń powierzchniowych bolesność zabiegu została ograniczona do minimum. Niezmiernie istotnym faktem jest to, że metoda ta jest metodą niechirurgiczna, dającą natychmiastowy efekt jednak po zabiegu nie występuje okres rekonwalescencji. Ogromne znaczenie w tego typu zabiegach mają zastosowane materiały, a w szczególności barwniki. Jako prekursorzy mikropigmentacji nawiązaliśmy współpracę z francuskim producentem specjalistycznych medycznych pigmentów, oferującym najbezpieczniejsze barwniki do trychopigmentacji na świecie - jedyne produkowane zgodnie z normami medycznymi CEIIB.

Z pasją do mikropigmentacji
z sercem do pacjenta!

„Mikropigmentacja odtwórcza jest nie tylko naszą pracą ale przede wszystkim pasją, dlatego na bieżąco śledzimy i badamy nowe światowe trendy wybierając to, co najlepsze dla naszych klientów. Rozwiązania, jakie oferujemy mają uznanie na całym świecie, a potwierdzeniem tego jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów oraz otrzymane nagrody i zaproszenia na międzynarodowe pokazy z zakresu mikropigmentacji”

Anita Petryszyn-Dopierała

Jaka jest trwałość zabiegu trychopigmentacji:

Trwałość zabiegu zależy od miejsca jego wykonania i naszej skóry. Efekt utrzymuje się od 2 do nawet 4 lat w zależności od indywidualnej reakcji skóry i organizmu na pigment. Jeśli chcemy utrzymać na stałe efekt zabiegu, co 2-3 lata powinno wykonać się zabieg odświeżający.

Dlaczego nie powinno wykonywać się trwałego tatuażu na głowie?

Niewskazane jest tatuowanie skóry głowy czyli aplikowanie pigmentu w głąb skóry właściwej lub stosowanie tradycyjnych pigmentów do tatuażu. Przy mikropigmentacji pigment samoistnie zanika z czasem wyłuszczając się wraz z naturalnym procesem regeneracji naskórka. W tatuażu cząsteczka pigmentu umieszczana jest w skórze raz nazawsze. Nie oznacza to jednak, że nie zmieni swojej struktury i nie dojdzie do zmiany koloru w kierunku niechcianych granatowych subtonów. Takie trwałe rozwiązanie - czyli wykonanie tatuażu na głowie wydaje się atrakcyjne, obiecując rozwiązanie problemu na zawsze, ale w rzeczywistości niesie ze sobą więcej zagrożeń niż korzyści. Zazwyczaj (zwłaszcza po czasie) tatuaż nie będzie wygląda już naturalnie, gdyż dochodzi do migracji pigmentu, a jeśli będziemy chcieli go usunąć, może się okazać, że jest to wręcz niemożliwe. Należy również zwrócić uwagę, że mijający czas ma negatywny wpływ na nasze owłosienie, dodatkowo skóra głowy zmienia z wiekiem swoją strukturę, linia włosów opada i wskazane są korekty „kształtu” fryzury. Dlatego zastosowanie medycznego pigmentu i umieszczenie go w naskórku, a nie w skórze właściwej (tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznego tatuażu) jest znacznie bezpieczniejsze.

A co z pigmentami do makijażu permanentnego?

W uzyskaniu naturalnego efekt zabiegu bardzo ważne są pigmenty. Pigmenty do makijażu permanentnego są absolutnie niewskazane, ze względu na swoją budowę. Są one niestabilne na działanie promieni słonecznych i umieszczone w skórze właściwej zawsze zmienią swój kolor w przyszłości. Ich konsystencja sprawia, że rozlewają się w skórze w postaci nieestetycznych plam koloru. Ani farby do tatuażu ani barwniki do makijażu permanentnego nie są więc odpowiednie do wykonania takiego zabiegu, dlatego nasi specjaliści używają wyłącznie barwników do mikropigmentacji skóry głowy.

Gdzie szukać pomocy?

Gdzie wykonać zabieg pigmentacji głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy daje możliwość normalnego funkcjonowania w społeczeństwie i nie stanowi żadnego przeciwskazania do uprawiania jakiegokolwiek sportu. Efekt po zabiegu jest tak naturalny, że osoby nie posiadające wiedzy o wykonanym zabiegu, nie są w stanie zorientować się które włosy są naturalne, a które nie. Niestety nadal mało jest profesjonalnych gabinetów mikropigmentacji. Wiele osób nie wykonuje tych zabiegów w sposób właściwy, pigmentując zbyt ciężko, nieodpowiednimi dużo tańszymi barwnikami, nie kontrolując zachowania pigmentu w skórze, a tym samym ostatecznego efektu.

96% osób, które nas odwiedziło doceniło naszą najwyższą jakość usług, wystawiając nam opinie na poziomie 4,9 / 5 *

Ciągły rozwój osobisty i dążenie do perfekcji pozwoliło nam zdobyć zaufanie ponad 20 000 klientów. Przez przeszło 10 lat wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zabiegów począwszy od podstawowych takich jak manicure kończywszy na inwazyjnej medycynie estetycznej - zawsze na pierwszym miejscu stawiając dobro klienta.

* Dane z Facebook.com z dnia 19.08.2019 r.

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

TOP