Przekłuwanie uszu / Przekłuwanie nietypowych części ciała

#przekłuwanie uszu piercing SPA zielona góra sulechów Przekłuwanie ciała wywodzi się z kultur dalekiego wschodu. Dobrze wykonane nakłucie gwarantuje szybkie gojenie się rany i znikome ryzyko trwałego uszkodzenia ciała. Chcesz założyc sobie kolczyk w gabinecie kosmetycznym? Przyjdź do nas. Jesteśmy instruktorami piercingu i prowadzimy szkolenia z przekłuwania ciała. Oczekujesz pełnego profesjonalizmu i dużego wyboru kolczyków. To wszystko znajdziejsz u nas.

Ważne !!

Wszytskie narzędzia i elementy wykorzystywane przez nas w trakcie przekłuwania są jednorazowe lub dokładnie wysterylizowane w autoklawie (rozpkowywane przy Tobie)

Pamiętaj, że niewłaściwie wykonany zabieg przekłuwania może spowodować trwały uszczebek na zdrowiu, a (np. nie wysterylizowane kolczyki) znacznie podwyższają ryzyko zakażenia żółtaczką czy WZW typu B dlatego tak duży nacisk kładziemy na sterylność narzędzi i kolczyków.

Zwróć uwagę !!

W naszym instytucie Day SPA ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego jako jedyni w Sulechowie posiadamy kompletne zaplecze sterylizacyjne. Myjki zanurzeniowe, ultradźwiękowe czy autoklaw klasy B to według nas standard, bez którego nie powinien funkcjonować żaden gabinet, nawet kosmetyczny.

Czy wiesz że ...?

Najczęściej uczulającym pierwiastkiem jest nikiel.
Dlatego proponujemy a wręcz doradzamy, aby przekłucie odbyło się z użyciem kolczyków z stali chirurgicznej, tytanu lub tworzyw sztucznych?

Dlaczego ?

Te 3 tworzywa gwarantują minimalną reakcję alergiczną na kolczyk, który do czasu zagojenia się rany będzie traktowany przez Twój organizm jako ciało obce.
Taki kolczyk to również gwarancja szybszego wygojenia rany.

Kto może dokonać przekłucia

Polskie prawo nie posiada regululacji takiego zabiegu przekłuwania nietypowych części ciała.
Dlatego każdy kto ma chęć może takie zabiegi wykonywać.

Co ważne!

Brak sterylności lub użycie złych materiałów w trakcie przekłuwania daje niemal 100% pewności komplikacji po zabiegu. Począwszy od ropienia, poprzez długi czas gojenia na zakażeniu ciężkimi chorobami kończąc.