Zapraszamy

Kosmetolog Sulechów Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Instytutu Day SPA, które ze względu na spokój jaki chcemy zapewnić naszym klientom, powstało w miejscu oddalonym nieco od centrum Sulechowa. To tutaj wspaniała atmosfera, łagodna muzyka i wykwalifikowany personel zapewni Państwu relaks i dobre samopoczucie, a w efekcie wewnętrzną harmonię.

Komfort ,odprężenie i pełen profesjonalizm

Stworzyliśmy miejsce będące oazą spokoju i wyciszenia, która pozwoli Ci na chwilę odprężenia, rozluźnienia i ucieczki od codzienności. mysłowe masaże, sauna InfraRed, najnowocześniejszy na świecie sprzęt kosmetyczny, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała oraz wykwalifikowana kadra to tylko część powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Nasz Team:

#kosmetolog #Sulechów anita petryszyn dopierala Anita
mgr lic Kosmetolog, Podolog
mgr Pedagogiki i Promocji Zdrowia,

Specjalizacja:
- Kosmetologia estetyczna
- Makijaż permanentny
- Zabiegi laserowe
- Podologia
- Stylizacja

kosmetolog Barbara Kusz Sulechów Basia
lic. Kosmetolog,

Specjalizacja:
- Zabiegi na ciało
- Zabiegi na twarz


kosmetolog Sulechów katarzyna_wardęga Kasia
lic. Kosmetolog,

Specjalizacja:
- Zabiegi na ciało
- Zabiegi na twarz


podolog Sulechów Kasia
Spec. ds. Manicure i Pedicure specjalistyczmego,
Spec. ds. Podologii

Specjalizacja:
- Podologia


kosmetolog Barbara Kusz Sulechów Zosia
mgr lic. fizjoterapii

Specjalizacja:
- masaż leczniczy
- masaż antycellulitowy
- masaż relaksacyjny
- masaż izometryczny
- masaż głęboki
- masaż kamieniami
- masaże orientalne,
- i wiele innych...

#kosmetolog Sulechów Agnieszka

Specjalizacja:
- Obsługa recepcji
Partnerzy:

#medycyna estetyczna Sulechów dr Jacek Kłak
Specjalizacja:
- Medycyna estetyczna
- Zabiegi Anti-Aging
Dlaczego my

Na rynku kosmetyki profesjonalnej jesteśmy już od 2002 roku. Nasze doświadczenie i korzystanie z osiągnięć nowoczesnej kosmetologii i medycyny estetycznej sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu natychmiastowy efekt przeprowadzanych zabiegów.
Nasz zespół to grupa najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.
Ich wiedza, wykształcenie i pasja jaką wkładają w codzienną pracę sprawia, że zostaną spełnione wszystkie Wasze życzenia w klimacie serdecznej akceptacji, a co ważniejsze skutecznie poprawią Wasz wygląd i samopoczucie.

Najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt

Przyjdź i zobacz na czym pracujemy. Urządzenia wykorzystywane w naszym SPA są najwyższej jakości i często jedyne w regionie. Wystarczy wspomnieć o frezarce do pedicure specjalistycznego PODOLOG NOVA których w Polsce jest jedynie kilka, lub też najnowszej generacji laserze frakcyjnym CO2, urządzeniu typu E-Light czy najwyższej klasy Kriolipolizie wykorzystywanej głównie w dużych ośrodkach SPA i gabinetach medycyny estetycznej. Jeśli jednak sen z powiek spędzają Ci zbędne kiligramy ... lepiej trafić nie mogłaś! 2 aktualnie najskuteczniejsze na świecie urządzenia do wyszczuplania i modelowania sylwetki są u nas do Twojej dyspozycji! ENdDERMOLOGIA i Kriolipoliza skutecznie usuną tkankę tłuszczową, a Ty będziesz się cieszyć idealna figurą.

Higiena i bezpieczeństwo

W naszym instytucie Day SPA ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego jako pierwsi w Sulechowie posiadaliśmy kompletne zaplecze sterylizacyjne. Myjki zanurzeniowe, ultradźwiękowe czy autoklaw klasy B to według nas standard, bez którego nie powinien funkcjonować żaden gabinet, nawet kosmetyczny. Cieszy nas fakt, że od 2011 roku wyznaczamy standardy obsługi i jakości obsługi.