Alma Laser czyli "... Powrót do przeszłości."

laserowe usuwanie owłosienia Zielona Góra Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii laserowych.
Laser Alma oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Efektem zabiegu jest zamknięcie zmian naczyniowych, redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry oraz usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, przy każdym rodzaju owłosienia i każdej karnacji. Lasery Alma znajdują się obecnie w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie.

laser frakcyjny CO2

Wskazania:


  • usuwanie owłosienia
  • usuwanie zmian naczyniowych
  • usuwanie zmian pigmentacyjnych
  • napinanie skóry
  • ujędrnianie skóry
  • zagęszczanie struktury skóry

Usuwanie owłosienia

Innowacyjna technologia SHR to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy system jaki jest obecnie dostępny. SHR posiada system stopniowego uwalniania ciepła, dzięki czemu zabieg nie wymaga znieczulenia. Dzięki stopniowemu wprowadzania impulsu do skóry właściwej, laser skutecznie niszczy mieszki włosowe, hamując ich ponowny wzrost. Zabieg powinien być wykonywany w odstępach 4 tygodni na twarzy i 6-8 tygodni na ciele. Zabieg należy powtórzyć 4-8 razy.
Jak należy się przygotować do zabiegu?
Dzień wcześniej należy się ogolić (nie należy usuwać włosków mechanicznie: pęseta, depilator wosk).
Skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie powinna być podrażniona.

Ceny zabiegów usuwania owłosienia:

laser do usuwania owłosienia - Wąsik - 100,00 zł
- Broda - 150 - 200zł
- Pachy - 200,00 zł
- Bikini płytkie - 200,00 zł
- Bikini glębokie - 250,00 zł
- Całe nogi - 600,00 zł
- Uda - 350,00 zł
- Łydki - 300,00 zł
- Klatka piersiowa - 300,00 zł
- Plecy - 400,00 zł
- Brzuch - 200,00 zł
- Przedramiona - 250,00 zł
- Ramiona - 250,00 zł
- Palce u nóg - 100,00 zł
- Pośladki - 300,00 zł

Usuwanie zmian naczyniowych

Proces wpływający na powstanie widocznych zmian naczyniowych, u kobiet najczęściej jest efektem działania estrogenów na mięśnie naczyń włosowatych. Naczynia gwałtownie rozszerzają się pod wpływem zmiany temperatury, emocji. Początkowo pojawia się rumień, który zaczyna się utrwalać, a w następstwie powstają pajączki i pojedyncze naczynia. Dzięki najnowszej technologii Dye-VL głowica lasera jest o wiele skuteczniejsza od innych technologii i pozwala na wykonanie zabiegu w znacznie krótszym czasie. Do zlikwidowania pojedynczych naczyń wystarczy zaledwie jeden zabieg. Jeśli natomiast zaczerwienienia są większe , zabieg należy powtórzyć po 3-4 tygodniach.

Ceny zabiegów usuwania zmian naczyniowych:

- Policzki - 200,00 zł
- Policzki + nos - 250,00 zł
- Cała twarz - 300 - 350 zł
- Pojedyńcze naczynie - od 100 zł

Technologia NIR
– czyli skuteczny lifting bez skalpela!


laserowy lifting twarzy Głowica NIR emituje światło bliskiej podczerwieni, co umożliwia uzyskanie liftingu, napięcia i ujędrnienia skóry już po jednym zabiegu. Światło bliskeij podczerwieni prowadzi do rozgrzania miejscowo skóry, poprzez co stymuluje się tworzenie włókien kolagenowych i wywołuje natychmiastowy efekt napięcia i ujędrnienia skóry.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a pacjenci określają go wręcz jako przyjemny, gdyż w trakcie zabiegu odczuwa się jedynie ciepło. Po zabiegu przez kilka godzin może być widoczne jedynie delikatne zeczerwienienie, jednak już kolejnego dnia można powrócić do swoich obowiązków. Dla uzyskania trwałych i zadowalających efektów zaleca się wykonanie zabiegu w serii 4-6. Pierwsze dwa w odstępach 2 tygodniowych, a kolejne dwa co 3 tygodnie, a pozostałe 2 co 8 tygodni.

Lifting NIR - ceny zabiegów:

- Twarz - 200,00 zł
- Twarz + szyja - 300,00 zł

Efekty zabiegów

Usuwanie naczynek

laser usuwanie naczynek usuwanie pajączków Zielona Góra Sulechów zamykanie naczynek Zielona Góra Sulechów

Usuwanie plam pigmanetacyjnych

Laser usuwanie przebarwień Zielona Góra Sulechów usuwanie przebarwień Zielona Góra Sulechów

Lifting / przebudowa skóry - technologia NIR

laser usuwanie zmarszczek Zielona Góra Sulechów laser lifting szyji Zielona Góra Sulechów odchudzanie, wyszczuplanie ciała Zielona Góra Sulechów