ENdDERMOLOGIA - najskuteczniejsze wyszczuplanie

Biomedica Luxury Day SPA Zielona Góra Sulechów ENdDERMOLOGIA - najskuteczniejsze wyszczuplanie

ENdDERMOLOGIA - Innowacyjne opracowane przez pracowników Instytutu Day SPA połączenie kilku metod wyszczuplania i modelowania sylwetki gwarantujące doskonałe efekty.
Nazwa zabiegu nie jest przypadkowa, łączy bowiem w sobie kilka słów i dokładnie określa to czego oczekują nasi klienci.
Doskonałe efekty w czsie błogiego relaksu
ENd - (ang. koniec) Koniec z problematycznymi lokalnymi otłuszczeniami opornymi na dietę i gimnastykę dzięki zastosowaniu masażu ENdodremicznego wg. autorkich - unikatowych technik masażu
Dermo - (gr. derma - skóra) - Poprawa wyglądu skóry niezależnie od części ciała widoczne już po 1 zabiegu.
Logia - (gr. logos - filozofia) - Filozofia relaksu i odprężenia zaczerpnięta z ksiąg dalekiego wschodu sprawia, iż zabieg choć bardzo intensywny staje się niesamowicie przyjemny i odprężający

Pozbądź się cellulitu

Metoda endodermiczna polega na wykonaniu masażu całego ciała, bądź jego segmentów specjalną głowicą dobraną w zależności od zabiegu. Masowany obszar ciała jest zasysany przez podciśnienie wytwarzane w komorze. Do zabiegów wykorzystywane jest podciśnienie ciągłe i pulsacyjne o różnych częstotliwościach i natężeniu. Masaż endodermiczny pomaga efektywnie pozbyć się cellulitu - kosmetycznego, przewlekłego, niezapalnego defektu skórnego, zwanego również lipdystrofią. Polega ona na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej, które może powstawać na wielu podłożach: hormonalnym, środowiskowym, emocjonalnym, oraz współtowarzyszyć innym chorobom. Cellulit może dotknąć zarówno osoby otyłe jak i szczupłe.
Masaż endodermiczny przeznaczony jest do wykonywania zabiegów:

 • CELLULITING - wyszczuplających i redukujących cellulit.
  Głowica wyposażona jest w dwie ruchome rolki, kręcące się w przeciwnym kierunku, wytwarzane jest podciśnienie pulsacyjne, dzięki czemu fałd skórny jest łapny i rozmasowywany.
 • FIRMING - ujędrniających zwiotczałą skórę i mięśnie.
  Rolki kręcą się w przeciwnych kierunkach, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne
 • WELLNESS - poprawiających kondycję fizyczną mięśni.
  Rolki kręcą się w przeciwnym kierunku, głowica wytwarza podciśnienie pulsacyjne, zasysając fałd skóry. Daje to efekt masażu wibracyjnego, powodując równomierne rozprzestrzenianie się płynu międzytkankowego, wpływa uspokajająco na OUN, rozluźnia mięśnie, stymuluje głęboki partie skóry oraz mięśnie.
 • RELAXING - relaksacyjnych dla zmęczonych mięśni po wysiłku fizycznym.
  Głowica wytwarza podciśnienie a rolki kręcą się w zgodnym kierunku, ciągnąc za sobą fałd skóry, masując go.
 • ESTHETICAL - drenażu limfatycznego.
  W zależności od wyboru, głowica wytwarza podciśnienie lub podciśnienie pulsacyjne. Głowica posiada szczypczyki, które chwytają fałd skóry ugniatając go i przepychając chłonkę.


Podczas zabiegu:
endermologia zielona gora endermologia masaż