Strefa masażu

masaż sulechów Odpowiednie tempo masażu, relaksująca muzyka oraz stonowane, harmonijne światło o ciepłych barwach tworzą niepowtarzalną atmosferę zabiegu. Całości dopełnia unikatowy zapach produktów używanych do zabiegów. Skorzystanie z darów natury, a także oryginalnych, specyficznych ruchów masaży wellness gwarantuje wyjątkowe doznania i prawdziwą ucztę dla zmysłów.

W Instytucie DaySpa oferujemy:

Masaż klasyczny

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra klasycznyMasaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej.
W czasie masażu głównym celem terapeuty jest wprowadzenie pacjenta w stan odprężenia i relaksu. Poprzez kreowanie przyjemnej atmosfery miejsca pełne napięć i bólu, zostają rozprężone. Zaleca się regularne stosowanie masażu zarówno w celach leczniczych jak również jako środek poprawiający samopoczucie.

Masaż leczniczy

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra klasyczny Masaż leczniczy wykonywany jest przez uprawnioną do tego osobę - masażystę. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, zniwelowania bólu migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego. Przy lżejszych dolegliwościach stosuje się go dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Pakiety na masaż leczniczy
- pakiet 12 x masaż 0,5 h - 600 zł (oszczędasz 100 zł)
- pakiet 8 x masaż 1 h - 699 zł (oszczędasz 101 zł)
- pakiet 10 x masaż 1 h - 800 zł (oszczędasz 200 zł)

Masaż twarzy

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra twarzy Celem tego masażu jest relaks oraz odprężenie, które może być osiągnięte dzięki muzyce i atmosferze w jakiej zabieg zostanie przeprowadzony. Masaż twarzy poprawia ukrwienie skóry, umożliwia zaopatrzenie każdej tkanki w substancje odżywcze i tlen, natomiast odbiera metabolity tkanek i toksyny. Pozwala również penetrować substancją w głąb skóry jak również zwiększyć naprężenie mięśni mimicznych twarzy.
Masaż wykonywuje się powoli oraz płynnie. Technika jest tutaj bardzo ważnym elementem, ponieważ to ona zapewnia 100% efekt.

Masaż relaksacyjny

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra relaksacyjny Jest to masaż kierowany dla osób żyjących w ciągłym stresie
Masaż z wykorzystaniem ciepłych olejków eterycznych o działaniu oczyszczającym, regenerującym lub relaksującym odpowiednio dobranych do rodzaju ciała i problemu, ma niezwykle relaksujące działanie, jednocześnie odchudzające, drenujące i poprawiające krążenie.
Ideą masażu jest dostarczenie takich bodźców, które mogą wpłynąć na stan odprężenia całego ciała . Masażem objęte jest całe ciało zarówno część przednia i tylna .Rytualne opracowanie masażu już w trakcie zabiegu wprawiają nas w stan błogiego odprężenia.
Ruchy w tym Masażu sprawiają,że człowiek czuje się zrelaksowany od czubka głowy po palce u nóg, a atmosfera i muzyka jest dopełnieniem tego stanu.

Masaż gorącymi kamieniami

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra kamieniami Głęboko odprężający masaż, rozluźniający napięcia mięśniowe, działający przeciwbólowo i uspokajająco. Wprawia ciało i umysł
w błogostan.
Masaż kamieniami łączy zastosowanie gładkich, podgrzewanych kamieni o różnych rozmiarach w kluczowych miejscach na ciele na czakrach i miejscach przepływu energii, oraz masowanie kamieniami.
Ciepło kamieni relaksuje mięśnie i pobudza krążenie pozwalając na masaż o większej intensywności.

Masaż antycellulitowy

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra antycellilitowy Masaż ten cieszy się wśród klientów szczególnym zainteresowaniem.
Do zalet tego zabiegu należy: likwidacja cellulit, napięcie i ujędrnienie skóry, zmniejsza się też obwód masowanego obszaru.
Sekret masażu antycellulitowego tkwi w mocnych technikach, płynnych ruchach ,odpowiednim nacisku, dobrych kosmetykach i oczywiście systematyczności. Zwykle zalecamy zabiegi dwa, a w miare możliwości trzy razy w tygodniu, gdyż wtedy efekty są najlepsze. Traktowane masażem komórki tłuszczowe zostają rozbite na mniejsze elementy, dzięki czemu organizm lepiej je wchłania.

Masaż izometryczny

sauna #masaż #sulechów #zielona Góra izometryczny Wpływa na przyrost masy i siły mięśniowej.
Masaż izometryczny składa się z kilku kolejnych maksymalnych napięć izometrycznych mięśnia od innych masaży różni się zasadniczo głównie stosowaniem masażu na mięśniu w skurczu oraz przygotowaniem i zakończeniem zabiegu przez masaż klasyczny.
Masaż izometryczny można stosować codziennie przez okres miesiąca lub 3 razy w tygodniu przez okres 3 miesięcy w połączeniu z innymi zabiegami. Masaż izometryczny wykonujemy wybiórczo na jednym mięśniu lub jednorodnych grupach mięśniowych np. prostowników dzięki czemu uzyskujemy silny skurcz izometryczny bez zewnętrznych obciążeń.
Przyrost siły i masy mięśniowej jest reakcją adaptacyjną ustroju na nowe warunki obciążenia dlatego zabieg ten bardzo często jest wykonywany u osób czynnie urawiających sport lub osób po kontuzjach.