Mezoterpia igłowa - bezpośrednie rowiązanie na problemy upływającego czasu

mezoterapia igłowa Zielona Góra Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów kosmetologii estetycznej. Pozwala na długi czas i przed wszystkim w szybki sposób przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. Dlatego stosowana jest z ogromnym powodzeniem w profilaktyce antystarzeniowej.

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem niezwykle skutecznym polegającym na ostrzykiwaniu odpowiednio dobranymi preparatami wybranych obszarów twarzy lub ciała. Ponieważ substancje aktywne są wstrzykiwane bezpośrednio w głąb skóry, omija się barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Daje to nie tylko korzyści w postaci naturalnej regeneracji skóry poprzez jej przebudowę, ale również pozwala uzyskać spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie.

Mezoterapia igłowa efekty Zielona Góra Sulechów Jak wygląda zabieg?
Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji aktywnych w miejsca zmienione chorobowo. Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb oraz rodzaju skóry.

Mezoterapia igłowa łysienie Zielona Góra Sulechów Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?
Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w walce z cellulitem i rozstępami, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znakomite efekty w profilaktyce łysienia.

Jakie są efekty?
Dostarczane skórze za pomocą zabiegów mezoterapii igłowej substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują blokadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za spalanie energii, przyswajanie tłuszczu oraz przyspieszanie krążenia. W przypadku łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Mezoterapia igłowa cennik Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa celulit Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa odmładzanie Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa zmarszczki Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa wyszczuplanie Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa zapobieganie utrata włosów Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa odmładzanie Zielona Góra Sulechów

Jak często należy powtarzać zabiegi?
Rezultaty po mezoterapii widoczne są po wykonaniu serii 5-6 zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech tygodni. Przy owłosionej skórze głowy zaleca się wykonanie 10 zabiegów. Przez dwa pierwsze miesiące powinno się wykonywać zabieg raz na dwa tygodnie. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?
Zabieg nie może być wykonywany w przypadku chorób nowotworowych, alergii, chorób o podłożu autoimmunologicznym, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry (opryszczka, trądzik), skłonności do powstawania blizn przerostowych, oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Cennik
Ceny zabiegów zależą od ilości i rodzaju użytego preparatu lub koktajlu.

Cennik mezoterapii igłowej
Mezoterapia - przeciwzmarszczkowo
poprawa napięcia, plamy starcze, suchość i szorstkość skóry, lifting.
350 - 450
Mezoterapia – 2%kwas hialuronowy
silne działanie przeciwzmarszczkowe
350 - 450
Mezoterapia – przebarwienia skórne i melasma 350 - 450
Mezoterapia – redukcja cieni pod oczami
zapobieganie powstawaniu obrzęków
250
Mezoterapia owłosionej skóry głowy
zapobieganie wypadaniu włosów, regulacja pracy gruczołów łojowych, odnowa siły i witalności włosów
250
Mezoterapia – redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu 350 - 450 zł / 1 ampułkę