Ukojenie dla Twojego ciała

Sauna podolog mezoterapia Zielona Góra W naszym Day SPA można skorzystać z dobroczynnego działania promieni podczerwonych w saunie InfraRed, egzotycznych zabiegów opartych na tradycyjnych azjatyckich recepturach, masaży bursztynem i gorącymi kamieniami.

W klasycznych zabiegach pielęgnacji twarzy i ciała łączymy nowoczesne zdobycze kosmetologii oraz spektakularne działanie produktów najlepszych światowych marek. Wysokiej klasy sprzęt do zabiegów, jak również najlepsi specjaliści, sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz Instytutu Day SPA oferuje Państwu zarówno zabiegi podstawowe jak również zabiegi innowacyjne i niepowtarzalne:

Alma Laser czyli "... Powrót do przeszłości."

laserowe usuwanie owłosienia Zielona Góra Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii laserowych.
Laser Alma oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Efektem zabiegu jest zamknięcie zmian naczyniowych, redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry oraz usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, przy każdym rodzaju owłosienia i każdej karnacji. Lasery Alma znajdują się obecnie w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie.

laser frakcyjny CO2

Wskazania:


  • usuwanie owłosienia
  • usuwanie zmian naczyniowych
  • usuwanie zmian pigmentacyjnych
  • napinanie skóry
  • ujędrnianie skóry
  • zagęszczanie struktury skóry

Maximus TriLipo™ jedyna technologia działająca na skórę, tłuszcz i mięśnie

Maximus TriLipo Zielona Góra Maximus TriLipo™ firmy Pollogen® to opatentowana technologia opracowana na potrzeby specjalistów chcących sprostać rosnącym wymaganiom swoich klientów. Dzięki zastosowaniu dwóch niezwykle skutecznych i doskonale uzupełniających się technologii ujędrnianie i wyszczuplanie sylwetki stało się jeszcze bardziej efektywne. Połączenie trój polarnej fali radiowej (TriLipo RF) z innowacyjną dynamiczną stymulacją mięśni (TriLipo DMA) gwarantuje efekty już po jednym zabiegu. Obie technologie pracują jednocześnie w jednej głowicy dzięki czemu uzyskujemy widoczny efekt redukcji tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry oraz drenaż limfatyczny.
Maximus TriLipo™ - skuteczne wyszczuplanie i ujędnianie juz po 1 zabiegu
Obszary działania:
Maximus firmy Pollogen® posiada trzy głowice o różnych rozmiarach – mała, średnia i duża. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość wykonanania na każdej części ciała i twarzy efektywny i efektowny zabieg poprawiający jednocześnie jędrność skóry jak i niwelujący niepożądane defekty. wyszczuplanie #maximus Zielona Góra

Mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa Zielona Góra Sulechów Mezoterapia igłowa jest zabiegiem niezwykle skutecznym polegającym na ostrzykiwaniu odpowiednio dobranymi preparatami wybranych obszarów twarzy. Ponieważ substancje aktywne są wstrzykiwane bezpośrednio w głąb skóry, omija się barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Daje to nie tylko korzyści w postaci naturalnej regeneracji skóry poprzez jej przebudowę, ale również pozwala uzyskać spektakularne efekty w krótkim czasie.

Zabiegi laserowe Alma Laser

e-light Zielona Góra Sulechów Izraelska firma Alma Lasers jest światowym liderem w tworzeniu technologii laserowych. Laser Alma oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi są całkowicie bezpieczne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Efektem zabiegu jest zamknięcie zmian naczyniowych, redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry oraz usunięcie niechcianego owłosienia. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, przy każdym rodzaju owłosienia i każdej karnacji. Lasery Alma znajdują się obecnie w najlepszych klinikach w Polsce i na świecie.

Podolog - Zabiegi podologiczne

podolog Sulechów Gabinet Podologiczny – pedicure specjalistyczny

Podologia jest nowa dziedzina zwiazaną z medycyną zajmujacą się specjalistyczną pielegnacją stóp. Podolog bada, diagnozuje i przeprowadza specjalistyczne zabiegi zwiazane ze zmianami patologicznymi nóg. Podolog posiada wiedzę z zakresu dermatologii,ortopedii, diabetologii, angiologii i anatomii. Dzieki połączeniu tej wiedzy i praktycznych umiejetności uzyskuje kwalikacje do pielegnacji stóp u chorych na cukrzyce, łuszczyce, u osób z wrastajacymi paznokciami i pekajacymi pietami.

Rytuały SPA

Rytuały w SPA Zielona Góra / Sulechów Odkryj przyjemność i zmysłowość tradycyjnych i inspirowanych orientem zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, oferowanych w Instytucie DaySPA. Wykorzystują one terapeutyczne właściwości wody i współczesne osiągnięcia kosmetologii. Ponadto preparaty przygotowywane do zabiegów są naturalne a surowce roślinne pochodzą z Dalekiego Wschodu.

Zabiegi kosmetyczne

Sauna SPA mezoterpia igłowa Zielona Góra / Sulechów W naszym Day SPA można skorzystać również z zabiegów podstawowych takich jak henna czy depilacja. Kładąc ogromny nacisk na jakość wykonywanych zabiegów nie mogliśmy poprzestać na standardowych rozwiązaniach. Dlatego makijaże wykonywane są na najlepszej kosmetyce kolorowej (Dior,Lancome czy Kryolan), a woski do depilacji są importowane z Hiszpani, gdzie firma Depil-Ok produkuje najwyżeszej jakośći produkty do depilacji uznane za nr. 1 na całym świecie.
-Zabiegi kosmetyczne na twarz
-Zabiegi kosmetyczne na ciało

-Henna
-Depilacja woskiem
-Manicure
-Pedicure
-Makijaż
-Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1 do 1

Masaże

Jacuzzi SPA #Zielona Góra / #mezoterpia igłowa Sulechow Odkryj przyjemność i zmysłowość tradycyjnych i inspirowanych orientem zabiegów pielęgnacyjnych na ciało, oferowanych w Instytucie DaySPA. Wykorzystują one terapeutyczne właściwości wody i współczesne osiągnięcia kosmetologii. Ponadto preparaty przygotowywane do zabiegów są naturalne a surowce roślinne pochodzą z Dalekiego Wschodu.

Stylizacja paznokci

mezoterpia igłowa kosmetolog sulechw Anita Petryszyn-Dopierała mistrzyni świata Anita Petryszyn-Dopierała
lic. Kosmetolog,
mgr Pedagogiki i Promocji Zdrowia,
Mistrzyni Świata w przedłużaniu i stylizacji paznokci,
Mistrzyni Polski Nail Art i Nail Design,
Jurorka polskich i międzynarodowych mistrzostw przedłużania i zdobienia paznokci,
Dyplomowany instruktor firm: Global Cosmetics i B&E,
Artysta plastyk,

Przekłuwanie ciała - Piercing

Przekłuwanie ciała Zielona Góra Sulechów Przekłuwanie ciała wywodzi się z kultur dalekiego wschodu. Dobrze wykonane nakłucie gwarantuje szybkie gojenie się rany i znikome ryzyko trwałego uszkodzenia ciała. Chcesz założyc sobie kolczyk w gabinecie kosmetycznym? Przyjdź do nas. Jesteśmy instruktorami piercingu i prowadzimy szkolenia z przekłuwania ciała. Oczekujesz pełnego profesjonalizmu i dużego wyboru kolczyków. To wszystko znajdziejsz u nas.